W wydaniu kwietniowym zajmujemy się......

W wydaniu kwietniowym zajmujemy się......
Opublikowano dnia : 04.04.2025

.

Szanowni Państwo,

    W wydaniu kwietniowym zajmujemy się tematyką z obszaru Analizy, regeneracji i odbudowy. Znajdziecie w nim Państwo intersujące przypadki i rozwiązania problemów klinicznych ze wszystkich specjalizacji stomatologii
Autorzy omawiają m. in.:
  • Zasadność zastosowania sterowanej regeneracji kości w zabiegach resekcji wierzchołka korzenia zęba na podstawie piśmiennictwa oraz badań własnych.
  • Belki na implantach w implantoprotetyce – rozwiązanie dla pacjentów bezzębnych.
  • Leczenie przebarwionego zęba 11 z żywą miazgą po wcześniejszym urazie.
  • Przypadek pourazowej przyszyjkowej resorpcji zewnętrznej w zębie siecznym górnym przyśrodkowym u 15-letniego pacjenta.
  • Martwicze zapalenie powięzi twarzy i szyi .
  • Adhezja przy minimalnie inwazyjnych naprawach kompozytu – tips & tricks.
Specjalista poradzi, jak radzić sobie z pacjentami obawiającymi się bólu związanego z podaniem znieczulenia miejscowego i jakie metody można zastosować, aby zadbać o komfort pacjentów podczas iniekcji środków znieczulających.
 
Kilka ważnych porad z GABINETU PSYCHOLOGA, czyli jak postępować z dzieckiem  z ADHD podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym.
 
 
W dniach 10-12 kwietnia 2024 r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT w Krakowie, na którym będziecie Państwo mogli spotkać się z redakcją „Magazynu Stomatologicznego” oraz zapoznać się z nowymi pozycjami książkowymi Wydawnictwa.

KRAKÓW: Hala Wisła, stoisko W70